Щиро вітаємо всіх з визначним державним святом – Днем Конституції України та з Днем молоді!

Відзначаючи День Конституції, ми усвідомлюємо головний закон країни, як основу сильної держави і гарантію національної злагоди. Нехай демократичні засади, що були закріплені конституцією стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

День молоді це одне з найдинамічніших свят -  адже  молодим скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа до снаги! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам!

З повагою колектив КЗ «Горностаївський СБК», Червонобдагодатненська, Великоблаговіщенська, Славненська філії та учасники самодіяльних колективів!