Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

За ініціативи Президента України запроваджено державну кредитну програму «Доступні кредити 5-7-9%» з метою посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

Місцеві податки і збори, що сплачуються суб’єктами підприємництва, є одним із важливих джерел наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування, необхідним для забезпечення виконання своїх функцій та створення належного життєвого середовища для населення громади.

Розширення спроможності бізнесу, як складової соціально-економічному розвитку громад, зокрема за програмою «Доступні кредити 5-7-9%», сприятиме покращенню фінансової спроможності місцевих бюджетів шляхом зростання частки доходів до місцевих податків та зборів.

Детальна інформація про програму та умови кредитування доступна за посиланням: