Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Херсонський обласний центр зайнятості інформує!

З початку травня поточного року Херсонська обласна служба зайнятості успішно реалізовує державну програму фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину. За умовами цієї програми роботодавці та фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами, мають право на отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку червня розширено перелік тих, хто може отримати допомогу і відтепер програмою можуть скористатися також фізичні особи-підприємці.

Ця програма розрахована на збереження та підтримку бізнесу, а разом з ним і збереження робочих місць та фінансову спроможність працівників та їх сімей, - зазначив Євгеній Єрашов. - Безумовно, для отримання допомоги необхідно надати певний пакет документів до центрів зайнятості. Спеціалісти обласної служби зайнятості щоденно опрацьовують їх, приймають відповідні рішення.

Отже, станом на 30 червня, вже прийнято більше 3400 відповідних рішень про надання допомоги майже 8000 особам (йдеться про найманих працівників та ФОПів, які є застрахованими особами)».

Більше інформації на сайті:https://khe.dcz.gov.ua/novyna/narazi-dopomogu-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu-mayut-pravo-otrymaty-i-fopy



« повернутися до списку новин