Новини

Налагоджена комунікація з органами місцевого самоврядування, як запорука своєчасного надання правових послуг

Дата створення: 14:32 18.02.2019

Каховський МЦ з надання БВПД розпочав свою роботу 01 липня 2015 року. До його складу входить 9 бюро, а його юрисдикція розповсюджується на 9 районів області, а саме: Великолепетиський, Верхньорогачицький, Генічеський, Горностаївський, Іванівський, Новотроїцький, Нижньосірогозький, Новокаховський, Чаплинський в яких знаходяться його відокремлені відділи - бюро правової допомоги.

Стрітення

Дата створення: 14:48 15.02.2019

15 лютого відзначаємо одне з дванадцяти християнських свят – Стрітення Господнє -  саме в цей день немовля Ісуса принесли в Єрусалимський храм, де його зустрів старець Симеон. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх – давен Стрітення чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочували до цього свята чимало звичаєвостей як церковних, так і побутово – господарських.

15 лютого – 30-та річниця виведення військ з Афганістану

Дата створення: 14:44 15.02.2019

15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в інших країнах.

Відбулася презентація автобіографічної книги колишнього першого секретаря Горностаївського районного комітету партії Миколи Стукана

Дата створення: 14:41 15.02.2019

В комунальній установі «Горностаївська селищна центральна бібліотека» відбулася презентація автобіографічної книги колишнього першого секретаря Горностаївського районного комітету партії   Миколи Стукана з автографом автора  «На зламі часів. Спогади». Запрошуємо до бібліотеки на ознайомлення з книгою.

Проведено нараду для директорів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 14:39 15.02.2019

15 лютого 2019 року  на базі        відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду для директорів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади.

Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Дата створення: 14:30 15.02.2019

15 лютoгo в Україні відзначають День вшанування учаcників бoйoвих дій на теритoрії інших держав і 30-у річницю виведення війcьк кoлишньoгo CРCР з Реcпубліки Афганіcтан.

Відбувся фінальний розділ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата створення: 12:19 15.02.2019

14 лютого 2019 року у м.Херсоні на базі Херсонської державної морської академії відбувся фінальний розділ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У Горностаївській громаді проведено роботу по розробці плану перспективного розвитку Горностаївської селищної ради на 2019-2021 роки

Дата створення: 08:36 14.02.2019

Згідно доручення Президента України  під час Ради регіонального розвитку в Горностаївській громаді проведено роботу по розробці плану перспективного розвитку Горностаївської селищної ради на 2019-2021 роки.