Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Новини

«Первоцвіт – Надія»

Дата створення: 11:19 29.10.2018

         27  жовтня  2018 року  в  м. Києві , в  концертній  залі  на  базі  Національної  Академії  Культури  і  Мистецтв (НАКККіМ) відбувся    Всеукраїнський  дитячий  та  молодіжний  фестиваль – конкурс  мистецтв «Первоцвіт – Надія 2018» , який  проведений  «Київською  Асоціацією  Діячів  Мистецтв» (КАДМ)  України.

На базі Великоблаговіщенського ЗО було проведено семінар-практикум для директорів дошкільних закладів освіти та заступників з навчальної роботи

Дата створення: 09:00 29.10.2018

25 жовтня на базі Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти проведений семінар-практикум для директорів  дошкільних закладів освіти та заступників з навчальної роботи закладів загальної середньої освіти на тему: «Реалізація принципу наступності у формуванні компетенцій: заклад дошкільної освіти – початкова школа».

Народний ансамбль народної пісні «Заспів» в рамках IX Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці» виступив на острові Хортиця

Дата створення: 13:11 25.10.2018

         Нещодавно до свята Покрови Пресвятої Богородиці, народний ансамбль народної пісні «Заспів» на запрошення Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної ради, департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації виступив у колисці українського козацтва на острові Хортиця в рамках IX Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці». Виступаючи на головній сцені фестивалю з козацькими піснями, що давно вже стали народними, колектив пересвідчився, інтерес сучасників, а особливо молоді до давноминулої героїчної історії нашого народу не пропав, підтвердили це бурхливі оплески глядачів та численні прохання заспівати пісні для гостей просто на площі Січі і сфотографуватися з учасниками колективу.

У Горностаївській селищній центральній бібліотеці було проведено правову годину «Злочин і кара»

Дата створення: 11:07 24.10.2018

24 жовтня в Горностаївській селищній центральній бібліотеці разом з працівниками соціальної роботи із суб’єктами пробації було проведено правову годину «Злочин і кара». Працівники бібліотеки О.Жигун та С.Чістік ознайомили присутніх з книжковою виставкою «Молодь і право: що потрібно знати». Метою заходу було ознайомлення присутніх з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження та виховуванням правової свідомості. На прикладах з життя ознайомили з кримінальною відповідальністю та показали, які наслідки можуть мати звичайні пустощі.

Заклади загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради відзначили День захисника України та День українського козацтва

Дата створення: 09:23 18.10.2018

      З метою патріотичного виховання молоді 12 жовтня 2018 року заклади загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради відзначили День захисника України та День українського козацтва.

В селищному будинку культури прошли урочистості з нагоди дня захисника України!

Дата створення: 18:22 17.10.2018

12 жовтня в залі Горностаївського селищного будинку культури прошли урочистості та святковий концерт з нагоди Дня захисника України. Також гостів заходу вітали з наступаючим днем заснування українського козацтва та святом Покрови Присвятої Богородиці. До запрошених з привітальними словами та найкращими побажаннями звернулись селищний голова Дмитро Валерійович Ляхно, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Миколаївна Ющенко та голова районної ради Сергій Григорович Карпеченко. Також мали слово запрошені гості свята, серед яких священник УПЦ Микола Куліш, отаман Горностаївського куреня війська Запорізького Олександр Слісаренко, дружина загиблого учасника АТО Вадима Шешені Тетяна Шешеня, представники районного військового комісаріату Павло Ілляшенко та військовий капелан Анатолій Пономарьов. Учасників АТО, волонтерів, представників Українського козацтва було нагороджено почесними грамотами та подяками селищного голови.

У Козаче – Лагерській сільській бібліотеці 13.10.2018 року було проведено годинну спілкування : « Я – захисник , я цим пишаюсь !»

Дата створення: 15:50 16.10.2018

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ? День Козацтва, свято Покрови Пресвятої  Богородиці та День захисника Вітчизни. З метою виховувати повагу до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці 13.10.2018 року було проведено годинну спілкування : « Я – захисник , я цим пишаюсь !» та організовано книжкову полицю « Наші захисники – учасники АТО . Ми хочемо жити в мирі.» Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Цим зумовлено рішення встановити День захисника України саме 14 жовтня, який має стати святковим для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України…

У Великоблаговіщенському СБК відбувся концерт присвячений Дню захисника України та урочистості до Дня села

Дата створення: 15:47 16.10.2018

      13 жовтня У Великоблаговіщенському СБК відбувся концерт присвячений Дню захисника України та урочистості до Дня села. На святі були присутні почесні гості: Ляхно Д.В., Шептун Т.В., Васильев Ю.М. Завдяки спонсорам всім організаціям було вручено подарунки. Після святкового концерту мешканців села пригощали традиційним кулішем, а після на місцевому стадіоні було проведено спортивні змагання.

День захисника Вітчизни та українського козацтва у книгозбірнях громади

Дата створення: 15:46 16.10.2018

З 12 по 14 жовтня у бібліотеках-філіях комунальної установи «Горностаївська селищна центральна бібліотека» бібліотекарі спільно з працівниками місцевих клубних закладів організували та провели історичні години, уроки мужності, інтелект-вікторини, конкурси, змагання тощо  для населення різних вікових категорій до Дня захисника Вітчизни та українського козацтва.

Напередодні Дня захисника України, у Козаче – Лагерському БК відбулося урочисте зібрання

Дата створення: 15:44 16.10.2018

Напередодні Дня захисника України, у Козаче – Лагерському БК  відбулося урочисте зібрання.