Новини

Дата створення: 16:01 22.11.2018

Упродовж другого тижня триває проведення І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

«Будемо боротися – буде Україна!»

Дата створення: 13:55 22.11.2018

Указом президента України № 872/2014 щороку 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

21.11.2018 року у Маринському ЗО відбулися урочистості до Дня Гідності та Свободи: «Україна гідна свободи!»

Дата створення: 13:50 22.11.2018

21 листопада 2018 у Маринському закладі освіти відбулися урочистості до   Дня Гідності та Свободи: «Україна гідна свободи!».

До Дня Гідності та Свободи у Горностаївській центральній селищній бібліотеці організовано книжкову виставку «Майдан...З героями іде прощання!»

Дата створення: 13:31 22.11.2018

21 листопада  українці святкують День Гідності та Свободи, в цей день наша країна згадує патріотів-героїв, які загинули під час Революції Гідності. У Горностаївській центральній селищній бібліотеці  організовано  книжкову виставку «Майдан...З героями іде прощання!» на якій представлені видання, які висвітлюють героїчні події Майдану та патріотизм і мужність воїнів АТО.

20-21.11.2018 року Кланцата А.Ю., вчитель основ здоров’я Ольгинського ЗО, прийняла участь у І (зональний) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» за номінацією «Основи здоров'я»

Дата створення: 13:25 22.11.2018

20-21 листопада 2018 року Кланцата Анна Юріївна, вчитель основ здоров’я Ольгинського закладу повної, загальної, середньої освіти Горностаївської селищної ради, прийняла участь у  І (зональний) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» за номінацією «Основи здоров'я», який відбувся на базі відділу освіти Великолепетиської районної державної адміністрації.

Дата створення: 13:21 22.11.2018

17 листопада у Великоблаговіщенському СБК відбулися святкові заходи до Дня працівників сільського господарства. 0 18 год. розпочався святковий концерт у якому прийняли участь всі колективи художньої самодіяльності: народний ансамбль народної пісні "Вербиченька", Вокальний гурт "Лілея", дитячі вокальні ансамблі "Джерело" та "Джерельце", дитячий танцювальний колектив "Перлинки" та ін. А по закінченні концерту  був проведений розважальний захід у малій залі для фермерів, орендаторів та одноосібників, що працюють на землі.

Мешканці сіл Козачі Лагері та Нові Олешки відзначили День села

Дата створення: 13:17 22.11.2018

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…»

ДО ВІДОМА ФЕРМЕРІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ!!!

Дата створення: 22:57 21.11.2018

Херсонське відділення Укрдержфонду розпочинає прийом документів для надання фінансової підтримки на безповоротній основі (субсидії) фермерським господарствам та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам за такими напрямками:

Відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України

Дата створення: 09:55 21.11.2018

21 листопада 2018 року на центральный площі смт.Горностаївка відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України. На мітингу були присутні працівники комунальних установ та закладів Горностаївської селищної ради, працівники Горностаївської райдержадміністрації та  районної ради.  З вітальним словом виступили селищний голова Ляхно Д.В., голова райдержадміністрації Єрохін О.С. та голова районної ради Карпеченко С.Г.  В своїх виступах вони відзначили , що 21 листопада 2013 року молодь, студенти, вийшли на майдан, вибираючи свою гідність. Нація потребувала  активності, єдності, самопожертви.  На майдані в Києві з’явилися перші жертви, але українці з рідкісною впертістю боролися далі. І  сьогодні на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів. Звучали побажання всім присутнім мирного неба над головою, а захисники Вітчизни  щоб швидше поверталися  додому з перемогою.      Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України було  оголошено хвилину мовчання. По закінченні мітингу до пам’ятника , відкритого на честь 25-ої річниці незалежності України, було покладено квіти керівництвом Горностаївської громади та Горностаївського району.

20.11.2018 року здобувачі освіти Славненського ЗО відвідали ДЮСШ, де відбулась зустріч з вихованцями бійцівського клубу «КІТ»

Дата створення: 15:33 20.11.2018

У рамках програми «Healthy Schools заради здорових і радісних школярів», до якої долучився Славненський заклад дошкільної, початкової, базової середньої освіти Горностаївської селищної ради, оголошено конкурс «Запроси спортсмена в школу».