Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість

Дата створення: 16:15 20.02.2019

А український дух – ординцям не убити, Народ наш був і є – в нас європейська путь!.. Бринить життя струна; весна, і зійде жито. Й герої серед нас, бо в пам’яті живуть!

День пам’яті Небесної Сотні

Дата створення: 13:09 20.02.2019

20 лютого 2019 року 0 8-00 на центральній площі смт.Горностаївка відбувся мітинг  до 5-ї річниці Дня вшанування пам’яті Героїв «небесної сотні». На заході були присутні працівники бюджетних установ Горностаївської селищної ради, Горностаївської райдержадміністрації та мешканці селища.

Дата створення: 13:07 20.02.2019

19.02.2019 року за участю селищного голови Ляхна Д.В. відбулася зустріч з підприємцями, які здійснюють свою діяльність на території КП «Горностаївський селищний ринок».

Проведено засідання організаційного комітету по проведенню І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Дата створення: 17:04 19.02.2019

19 лютого 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено засідання організаційного комітету по проведенню І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі – фестиваль-конкурс). На засідання запрошено керівників, які відповідають за підготовку команд до участі у заході. Організаційний комітет ознайомив з Положенням фестивалю-конкурсу, надав методичні рекомендації  та провів жеребкування.

Зустріч з воїном-інтернаціоналістом

Дата створення: 17:02 19.02.2019

З метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, 15 лютого 2019 року здобувачі освіти Козаче-Лагерського ЗО зустрілися з  воїном-інтернаціоналістом Бренем Федором Васильовичем. Про криваві реалії війни, справжню любов до батьківщини та громадський обов’язок розповів підліткам односельчанин. Діти з захопленням слухали відважні історії, свідком яких довелось бути Федору Васильовичу, ставили запитання та отримували на них відповіді.

АФГАНІСТАН - ТО БІЛЬ І СМУТОК…

Дата створення: 17:01 19.02.2019

З метою національно - патріотичного виховання та з нагоди 30 – річчя виведення військ з Афганістану у Горностаївському ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. пройшла відкрита виховна година «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя…». У заході взяли участь здобувачі освіти 7 – 8 класів та голова Горностаївської спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Ступак Володимир Петрович та військовий капелан Пономарьов Анатолій Миколайович. На заході присутні мали змогу переглянути виставку фото «Солдат війни не обирає» та книжкову виставку «Афганістан. Як довго ця війна тривала».

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Дата створення: 16:59 19.02.2019

11 лютого 2019 року у Горностаївському ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. стартував Тиждень іноземної філології (голова МО Філіпська О.М.).

До Дня закоханих проведено розважальне шоу "СУПЕРІНТУЇЦІЯ"

Дата створення: 13:45 19.02.2019

14 лютого 2019 року в Козаче-Лагерському закладу початкової, базової середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші Миколи Степановича Горностаївської селищної ради до Дня закоханих проведено розважальне шоу "СУПЕРІНТУЇЦІЯ".

У Козаче – Лагерській сільській бібліотеці бібліотекарем Т.Чміль було проведено вечір – вшанування: воїнів-інтернаціоналістів

Дата створення: 10:37 19.02.2019

15 лютого український народ щорічно віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилось пройти вогняний шлях бойових дій в Афганістані та інших країнах.

На базі Горностаївського ЗО № 1 створено центр по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання

Дата створення: 16:52 18.02.2019

На виконання заходів з реалізації обласного освітнього проекту «Крок до ВИШу», затверджених наказами Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 18 грудня 2018 року № 341, від 30 січня 2019 року № 18 «Про затвердження мережі центрів по підготовці до ЗНО» на базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради створено центр по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Центр по підготовці до ЗНО) з наступних навчальних предметів – української мови та літератури, історії України, географії.