Новини

на базі Горностаївської селищної центральної бібліотеки відбувся семінар – практикум для сільських бібліотечних працівників: «Планування роботи бібліотек на 2019 рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою»

Дата створення: 15:17 06.11.2018

6 листопада на базі Горностаївської селищної центральної бібліотеки відбувся семінар – практикум для сільських бібліотечних працівників: «Планування роботи бібліотек на 2019 рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою».

Дата створення: 13:29 06.11.2018

Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти прийняли участь у І та ІІ етапах ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

проведено засідання організаційного комітету по підготовці І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»

Дата створення: 13:27 06.11.2018

05.11.2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено засідання організаційного комітету по підготовці  І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».  На засіданні обговорено Положення конкурсу, розроблено примірні проекти та визначені основні аспекти підготовки.

Відзначили свято працівників соціальної сфери!

Дата створення: 08:12 06.11.2018

Соціальна робота — це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Дата створення: 16:15 05.11.2018

02 листопада 2018 року на базі ясла – садка № 1 «Малятко» Горностаївської селищної ради відбувся семінар-практикум на тему: «Сучасні підходи до пізнавального розвитку дошкільників» для вихователів  закладів дошкільної освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

Бібліокруїз «Дім, у якому живе казка»

Дата створення: 09:31 05.11.2018

Кожна людина приходить у своє доросле життя з Маленької Країни. Вона зветься Дитинство.  Чарівна країна! А господарі в ній - діти - найдивовижніший народ на планеті! Вони щирі, відверті, старанні, вдячні, допитливі.  В останній день жовтня, разом з вихователями, до дитячої бібліотеки завітали вихованці старшої групи №1 ясел-садка №2 Горностаївської селищної ради,які в майбутньому стануть її читачами.  Для того, щоб зацікавити своїх маленьких шанувальників книги, завідуюча бібліотекою Наталія Кравченко підготувала для них бібліокруїз «Дім, у якому живе казка».  Безмежна сила книги з дитячих літ допомагає зрозуміти світ, що нас оточує.  Завідуюча ознайомила малят з бібліотекою – храмом книги, який зберігає найвидатніші відкриття тисячоліть.  Діти із цікавістю розглядали яскраві книжечки та нові надходження дитячих журналів - «Умійко», «Малятко», “Пшзнайко”, “Колобочок”.  Цікаві завдання вікторин “З якої казки” та “Загадки казкових героїв”спонукали дітей виявити свої знання дитячих книг, літературних та мультиплікаційних героїв;дошкільнята з захопленням включились у літературну гру «У країні загадок»,а ще грали в різноманітні ігри.   А потім, наші маленькі  користувачі показали  інсценізацію казки «Ріпка». Це був дебют маленьких акторів в стінах бібліотеки.

Пам'ять про визволителів Горностаївщини вічна!

Дата створення: 10:10 02.11.2018

Уже багато років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни.

27 жовтня у Скадовську відбувся обласний конкурс «Пісенна веселка Херсонщини»

Дата створення: 15:23 30.10.2018

Вокальний ансамбль «Зорянка»  на обласному конкурсі «Пісенна веселка Херсонщини», що відбувся 27 жовтня у Скадовську, підтвердив звання «народний» (звання підтверджується раз на 3 роки). Ансамбль працює в академічно-стилізованому жанрі. Репертуар налічує понад 50 творів, до яких входять народні пісні в обробці українських авторів та пісні сучасних українських композиторів, херсонських авторів.

Спартакіада школярів

Дата створення: 14:53 30.10.2018

В період 25.10. та 26.10.2018р. в рамках проведення спартакіади школярів закладів освіти Горностаївської селищної ради на базах двох закладів освіти (Ольгинський -25.10, Заводівський – 26.10.), відділом освіти, молоді та спорту, комунальним закладом ДЮСШ були проведені змагання з футболу (головний суддя Іщик О.С., арбітр Шептун В.О.), в яких прийняли участь збірні команди закладів освіти Горностаївської селищної ради.