Дата: від до Скинути

Міністерство цифрової трансформації України завдяки національному проєкту «Дія. Цифрова освіта» отримало можливість комп’ютеризувати міста та села і за сприяння ВГО «Українська бібліотечна асоціація» передати 5000 одиниць комп’ютерної техніки бібліотекам України. Це спільна і життєво необхідна робота над масштабною програмою цифрової грамотності населення. Комп’ютери не нові, але цілком підходять до використання в бібліотеках як для суто внутрішньої роботи, так і для користувачів.

14:11 27.07.2021