Новини

29.11.2018 року на базі Великоблаговіщенського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної компетентності дошкільників»

Дата створення: 13:20 30.11.2018

29 листопада 2018 року на базі  Великоблаговіщенського  закладу дошкільної освіти «Сонечко» Горностаївської селищної ради  відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної ради на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної  компетентності дошкільників».

29 листопада 2018 року проведено Конкурс за номінацією «Вчитель інклюзивного класу»

Дата створення: 16:55 29.11.2018

На базі  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради продовжується проведення   конкурсу «Учитель року – 2019».

Протокол громадських слухань з питання розроблення містобудівної документації внесення змін до генерального плану смт. Горностаївка

Дата створення: 14:24 29.11.2018

Горностаївська селищна рада оприлюднює протокол громадських слухань з питання розроблення містобудівної документації внесення змін до генерального плану смт. Горностаївка, які відбулись 16  листопада 2018 року.

Вшанування пам'яті жертв Голодомору у бібліотеках Горностаївської ОТГ

Дата створення: 15:00 28.11.2018

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Головне у діяльності бібліотек Горностаївського ОТГ по відзначенню 85 річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію. До роковин Голодомору в Новоолешківській сільській бібліотеці проведена година - реквієм «Палає пам’яті свіча», для учнів 1 – 5 – х класів. У ході заходу, бібліотекар Кондратюк Т.М. розповіла про трагедію українського народу. Присутні прослухали свідчення з книги – меморіалу «Голод 1933» та ознайомились з тематичною виставкою «Страта голодом». У виконанні Тетяни Навалової прозвучав авторський вірш «Дивний сон». Присутні та гості заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонних жертв Голодомору 1932-1933 років та запалили «Свічку пам’яті». До дня пам’яті жертв голодомору в Маринській сільській бібліотеці організовано книжкову виставку – реквієм «А так хотілося хліба…». На виставці представлено документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом. 24 листопада до 85 річниці Голодомору в Україні у Козачелагерській сільській бібліотеці організовано виставку - реквієм «Схилімо голови в скорботі» і проведено годину пам’яті та скорботи «Сльоза пекучої пам’яті».  Козачелагерська сільська бібліотека долучилася до Всеукраїнської акції «Запали свічку…» пам’яті жертв голодомору. Вшанування жертв голодомору – це воскресіння нашої пам’яті. Пам‘ять про знищених і невинно убієнних має об’єднати у великій скорботі всіх, хто любить Україну, незалежно від національності і мови спілкування, віросповідання чи місця проживання – тобто весь український народ.

Дата створення: 14:50 28.11.2018

27 листопада 2018 року пройшов всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2019», номінація «Захист Вітчизни».

Осінні забави «Яскраві візерунки падолисту»

Дата створення: 14:43 28.11.2018

Осінні забави «Яскраві візерунки падолисту»

Відділ освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради інформує