У Горностаївському ЗО триває акція "ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ - РОЗДІЛЬНИЙ ЗБІР СМІТТЯ"

Дата створення: 08:33 19.03.2019

Природа нам - як рідний дім. Вона усім, як мати. Щоб лад завжди був в домі тім, Про це нам треба дбати!!!

ДФС інформує мешканців громади!

Дата створення: 13:38 18.03.2019

Перші результати кампанії декларування доходів громадян

До уваги землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення Горностаївської ОТГ!

Дата створення: 13:22 18.03.2019

Шановні мешканці громади! Сільгоспвиробники!

Відбулася робоча зустріч щодо організації роздільного збирання твердих побутових відходів та стану водовідведення в закладах освіти

Дата створення: 09:21 15.03.2019

14 березня 2019 року відбулася робоча зустріч за участі начальника відділу державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області Шарко Любов Борисівни, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпоти Валентини Яківни, начальника господарчої групи комунальної установи «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Калашника Валерія Володимировича щодо організації роздільного збирання твердих побутових відходів, обговорили стан водовідведення в закладах освіти  Горностаївської ОТГ. Вирішили скласти угоди з урахуванням співвідношення об’єму водоспоживання та водовідведення.

Відбувся семінар – навчання для шкільних бібліотекарів на тему: «Універсальна десяткова класифікація»

Дата створення: 14:52 14.03.2019

На базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. 14 березня 2019 року відбувся семінар – навчання для шкільних бібліотекарів на тему: «Універсальна десяткова класифікація» (УДК).

Відбірковий тур V обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко:патріотичні лейтмотиви»

Дата створення: 14:22 13.03.2019

«Розкажу тобі думку таємну, дивний здогад мене обпік: я залишуся в серці твоєму на сьогодні, на завтра, навік…»                                  Ліна Костенко