Горностаївка відзначила 28-у річницю Незалежності України

Дата створення: 20:42 24.08.2019

На центральній площі смт Горностаївка відбувся мітинг, приурочений 28-ій річниці Незалежності України.

"Синьо-жовтий прапор України - це безхмарне небо, синє-синє... А під небом золотіє нива і народ: і вільний, і щасливий..."

Дата створення: 12:21 23.08.2019

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у центральній бібліотеці та бібілотеках філіях КУ ГСЦБ діють книжкові виставки та тематичні полиці "Свою Україну співучу у серці несу", де представлені книжкові видання художньо - публіцистичного спрямування щодо історії становлення незалежної України, здобутків та розвитку нашої держави. Завітайте до бібліотек переглянути цікаві видання і ще більше дізнатися про країну, в якій живемо!!!!!

Відбувся урочистий мітинг до Дня Державного Прапора України

Дата створення: 12:19 23.08.2019

23 серпня 2019 року на центральній площі смт.Горностаївка біля пам’ятного знака «25-ій річниці незалежності України» відбувся урочистий мітинг до Дня Державного Прапора України.

До уваги жителів району!

Дата створення: 08:40 16.08.2019

Повідомлення про результати конкурсу!

Дата створення: 09:21 13.08.2019

Горностаївська селищна рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про освіту», Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів позашкільної, дошкільної, початкової, базової, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області, затвердженого рішенням УІІІ сесії селищної ради УІІІ скликання від 23.02.2018 року № 388,  09.08.2019 року було проведено засідання конкурсної комісії щодо   проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад директора Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області та директора Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.

Тусюку Іллі вручено заохочувальну стипендію від благодійного фонду «Івана Вінника» у розмірі 7 000 тис. грн. за найвищий результат за підсумками тестування зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році

Дата створення: 15:46 09.08.2019

Другий рік поспіль випускники закладів освіти Горностаївської селищної ради отримують заохочувальні стипендії.

КУ "ТЕРЦЕНТР" ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата створення: 15:42 09.08.2019

КУ "ТЕРЦЕНТР" ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, В РАМКАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ, ЗА ПІДТРИМКИ ХОБФ "МАНГУСТ", ПОВІДОМЛЯЄ ГРОМАДЯН ПРО МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. УКРАЇНСЬКА, 5, СМТ. ГОРНОСТАЇВКА (І поверх, приміщення бувшого Червоного Хреста)

До уваги землевпорядних організацій регіону!

Дата створення: 09:30 30.07.2019

Згідно рішення XVIII сесії VIII скликання Горностаївської селищної ради від 17.04.2019 року №900 «Про затвердження містобудівної документації «Зміни до Генерального плану (корегування меж населеного пункту) та план зонування території селища міського типу Горностаївка Горностаївського району Херсонської області», органом місцевого самоврядування (Горностаївська селищна рада) заплановані заходи щодо зміни та корегування меж населеного пункту смт. Горностаївка.