Мешканці сіл Козачі Лагері та Нові Олешки відзначили День села

Дата створення: 13:17 22.11.2018

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…»

ДО ВІДОМА ФЕРМЕРІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ!!!

Дата створення: 22:57 21.11.2018

Херсонське відділення Укрдержфонду розпочинає прийом документів для надання фінансової підтримки на безповоротній основі (субсидії) фермерським господарствам та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам за такими напрямками:

Відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України

Дата створення: 09:55 21.11.2018

21 листопада 2018 року на центральный площі смт.Горностаївка відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України. На мітингу були присутні працівники комунальних установ та закладів Горностаївської селищної ради, працівники Горностаївської райдержадміністрації та  районної ради.  З вітальним словом виступили селищний голова Ляхно Д.В., голова райдержадміністрації Єрохін О.С. та голова районної ради Карпеченко С.Г.  В своїх виступах вони відзначили , що 21 листопада 2013 року молодь, студенти, вийшли на майдан, вибираючи свою гідність. Нація потребувала  активності, єдності, самопожертви.  На майдані в Києві з’явилися перші жертви, але українці з рідкісною впертістю боролися далі. І  сьогодні на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів. Звучали побажання всім присутнім мирного неба над головою, а захисники Вітчизни  щоб швидше поверталися  додому з перемогою.      Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України було  оголошено хвилину мовчання. По закінченні мітингу до пам’ятника , відкритого на честь 25-ої річниці незалежності України, було покладено квіти керівництвом Горностаївської громади та Горностаївського району.

20.11.2018 року здобувачі освіти Славненського ЗО відвідали ДЮСШ, де відбулась зустріч з вихованцями бійцівського клубу «КІТ»

Дата створення: 15:33 20.11.2018

У рамках програми «Healthy Schools заради здорових і радісних школярів», до якої долучився Славненський заклад дошкільної, початкової, базової середньої освіти Горностаївської селищної ради, оголошено конкурс «Запроси спортсмена в школу».

16.11.2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту селищної ради відбулося засідання членів журі І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Захист Вітчизни»)

Дата створення: 08:47 20.11.2018

16 листопада 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Херсонської області відбулося засідання членів журі І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Захист Вітчизни»).

Відбулись громадські слухання стосовно оновлення генерального плану селища Горностаївка.

Дата створення: 11:37 18.11.2018

16 листопада під головуванням селищного голови та за участі депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та представників апарату селищної ради відбулись громадські слухання стосовно оновлення генерального плану селища міського типу Горностаївка.

15 листопада в селі Славне відбулась акція «День без цигарок»

Дата створення: 21:06 16.11.2018

15 листопада в селі Славне Горностаївської ОТГ проведено акцію «День без цигарок» до міжнародного дня відмови від паління. Разом з дев'ятикласниками та вчителями Славненського ЗО до акції долучилися жителі та бібліотекар Г. Михайлюк. Учасники акції мали змогу дізнатися про шкідливий вплив цигарок, тютюнового диму на організм людини і навколишнє середовище.

Розпочався І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Дата створення: 16:49 15.11.2018

15 листопада 2018 року на базі  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради розпочався І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія», у якому приймають участь: