Про добровільну пожежну охорону

ДСНС УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(ГУ ДСНС  України  у Херсонській  області)

вул. Молодіжна, 6, м. Херсон, 73003  тел.: (0552) 42-26-97, 42-26-95, факс (0552) 42-28-31
www.кs.dsns.gov.ua                            ЄДРПОУ 38594707                                 E-mail: кherson@dsns.gov.ua

26.12.2021 № 66 01-6759/17     На № _____________________ від ________
    Голові Горностаївської селищної
 територіальної громади
Дмитру ЛЯХНО

Про добровільну пожежну охорону

Державна служба України з надзвичайних ситуацій  впроваджує стратегію розвитку добровільного пожежного руху, розширення якого є одним із основних напрямків щодо вдосконалення системи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.
Для того щоб більш детально ознайомитися з  процесом створення місцевої  та добровільної пожежної охорони Державна служба України з надзвичайних ситуацій створила сайт “Добровільна та місцева пожежна охорона” та на сайті Головного управління ДСНС України у Херсонській області створено закладку “Добровільна та місцева пожежна охорона” на яких розміщується вся оновлена інформація, що стосується створення  місцевої  та добровільної пожежної охорони на території області.
Враховуючи, що одним з ключових чинників формування теперішньої реальності є діджиталізація суспільства, а особливо сучасної молоді, рекомендуємо розмістити на сайті вашої територіальної громади банер “Добровільна та місцева пожежна охорона” з посиланнями: https://dmpo.dsns.gov.ua/ та https://zt.dsns.gov.ua/ua/Rozvitok-miscevoyi-ta-dobrovilnoyi-pozhezhnoyi-ohoroni.html для популяризації добровільного руху на території Вашої громади.
Заздалегідь дякую за порозуміння та майбутню плідну співпрацю у цьому напрямку.

Начальник         Андрій ПАВЛЕНКО