Відзначили свято представників освітянської ниви!

Дата створення: 08:30 05.10.2018

Золота жовтнева пора завжди асоціюється з прекрасним святом – Днем працівників освіти! 03 жовтня в залі селищного будинку культури Горностаївки, вперше за декілька років, вітали представників освіти Горностаївської громади. З найкращими побажаннями до представників педагогічної праці всіх поколінь звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Валентина Яківна Кирпота. Також привітали освітян голова Горностаївської ОТГ Дмитро Валерійович Ляхно, голова районної ради Сергій Григорович Карпеченко та голова районної державної адміністрації Олександр Сергійович Єрохін, побажавши натхнення та успіху в роботі та особистому житті. Завітав з поздоровленням на свято і народний депутат України VII скликання Микола Ілліч Дмитрук, нагородивши педагогів, учні яких показали високі досягнення, грошовою винагородою. Також своїм словом подякував за плідну працю вчителів та побажав успіхів, директор ТОВ "ТД Горностаївський райагрохім" Юрій Михайлович Васильєв. Під час урочистостей було нагородженно ряд підприємців та організацій, що неодноразово допомагали закладам освіти громади. Порадували своїми виступами гості з Верхнього Рогачика, створивши приємну атмосферу в залі, за що Горностаївська селищна рада вдячна колективам Верхньорогачинського районного будинкукультури. Слід також звернутись зі словами подяки до керівника музею "Баби Даші", депутата Горностаївської селищної ради Олени Миколаївни Ташкінової, яка організувала в холі будинку культури справжню виставку шкільного приладдя минулих років та безліч раритетних фото, які приємно здивували гостей свята.

Турнір книголюбів

Дата створення: 13:30 02.10.2018

Як музикант не може жити без того,  щоб не брати до рук свого улюбленого інструмента,  так мисляча людина не може жити  без перечитування улюблених книжок.  В.Сухомлинський

День людей похилого віку

Дата створення: 09:05 02.10.2018

01 жовтня 2018 року традиційно в Горностаївській селищній раді та всіх старостинських округах відбулися  вітання пенсіонерів в День людей похилого віку. В Горностаївському селищному Будинку культури цьогоріч вітали ветеранів праці педагогічної ниви. Перед входом в урочисту залу кожному педагогу школярі вручали квіти, а святково вбрані столи були наповнені різноманітними самколиками.

Горностаївське районне управління Головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів інформує!

Дата створення: 11:43 01.10.2018

Горностаївське районне управління Головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що на території Херсонської області, зокрема і Горностаївського району, протягом жовтня поточного 2018 року буде проводитись компанія із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Подарунок до Дня МУЗИКИ

Дата створення: 10:50 01.10.2018

28 – 30 вересня 2018 року в  місті  Херсоні  відбувся  IX Міжнародний  фестиваль – конкурс  музики  та  співу «Бархатный сезон»  викладачів  під патронатом «Міжнародного  педагогічного  клубу».

Громадське обговорення конкурсних робіт на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади

Дата створення: 14:33 26.09.2018

За підсумками проведення конкурсною комісією першого та другого етапів конкурсу на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади надійшло дві конкурсні роботи від одного автора на участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора (голови парафіяльної ради Горностаївської Свято – Покровської Церкви, протоієрея – Миколая Куліша).

ГУ Держгеокадастру в Херсонській області інформує стосовно розпорядження землями, що не увійшли до переліку переданих земель місцевим громадам!

Дата створення: 14:53 21.09.2018

Головне Управління Держгеокадастру в Херсонській області надає інформативне роз'яснення про те, що має право розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності до моменту повної передачі їх у комунальну власність місцевим громадам!

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Дата створення: 16:46 20.09.2018

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В КОЗАЧЕ-ЛАГЕРСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Дата створення: 16:44 20.09.2018

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до закладу освіти і додому в Козаче-Лагерському ЗО відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху.