АФГАНІСТАН - ТО БІЛЬ І СМУТОК…

Дата: 19.02.2019 17:01

З метою національно - патріотичного виховання та з нагоди 30 – річчя виведення військ з Афганістану у Горностаївському ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. пройшла відкрита виховна година «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя…». У заході взяли участь здобувачі освіти 7 – 8 класів та голова Горностаївської спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Ступак Володимир Петрович та військовий капелан Пономарьов Анатолій Миколайович. На заході присутні мали змогу переглянути виставку фото «Солдат війни не обирає» та книжкову виставку «Афганістан. Як довго ця війна тривала».

Присутні почули правду про війну з перших вуст, задавали питання. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.