Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

На базі Горностаївського ЗО № 1 створено центр по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання

На виконання заходів з реалізації обласного освітнього проекту «Крок до ВИШу», затверджених наказами Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 18 грудня 2018 року № 341, від 30 січня 2019 року № 18 «Про затвердження мережі центрів по підготовці до ЗНО» на базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради створено центр по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Центр по підготовці до ЗНО) з наступних навчальних предметів – української мови та літератури, історії України, географії.

Метою даного проекту є допомога випускникам 11 класів закладів повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання й вступити до закладів вищої освіти, розташованих у м.Херсоні.

Висококваліфіковані педагогічні працівники (супервізори) закладів освіти Горностаївської селищної ради пройшли навчання на базі комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради та залучені до роботи в центрі по підготовці до ЗНО:

         Котій Лариса Володимирівна, вчитель української мови та літератури Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

         Блищик Наталя Володимирівна, вчитель історії Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради;

Лушпай Іван Миколайович, директор, вчитель географії Маринського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

Розпорядженням селищного голови від 13 лютого 2019 року № 27 «Про організацію роботи центру по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання» затверджено графік проведення занять (щосуботи).

Робота центру по підготовці до ЗНО розпочалася з 16 лютого 2019 року та триватиме до 30 березня 2019 року включно.  Загалом 24 випускника із шести закладів освіти Горностаївської селищної ради виявили бажання займатись підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, 23 – історії України та 16 – по географії.

По закінченню навчальних занять випускники 11 класів пройдуть тестові випробування та отримають сертифікати, що підтверджуватимуть їх право на першочергове зарахування до закладів вищої освіти м.Херсона. « повернутися до списку новин