У Козаче – Лагерській сільській бібліотеці бібліотекарем Т.Чміль було проведено вечір – вшанування: воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого український народ щорічно віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилось пройти вогняний шлях бойових дій в Афганістані та інших країнах.

У Козаче – Лагерській сільській бібліотеці  бібліотекарем Т.Чміль було проведено вечір – вшанування: «Хто говорить  що на війні не страшно – той нічого не знає про війну», гостем якого став односелець воїн-інтернаціоналіст Федір Васильович Брень, який розповів про свою участь в Єгипетській війні читачам бібліотеки.

Ми із захопленням слухали розповідь Федора Васильовича про воєнні шляхи та бойових побратимів, познайомились із фотовиставкою, присвяченою землякам - учасникам бойових дій. Згадали про земляка - воїна афганця  Богомолова Анатолія Володимировича (25.07.1964 – 13.06.2003), який був нагороджений Орденом Червоної зірки та медаллю «За відвагу».  Вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Також в бібліотеці представлена  книжкова виставка – реквієм: «Свистіли кулі над  Афганом.