Стрітення

15 лютого відзначаємо одне з дванадцяти християнських свят – Стрітення Господнє -  саме в цей день немовля Ісуса принесли в Єрусалимський храм, де його зустрів старець Симеон. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх – давен Стрітення чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочували до цього свята чимало звичаєвостей як церковних, так і побутово – господарських.

Бібліотекарями Горностаївської селищної центральної бібліотеки для членів клубу «Книгоман» проведено народознавчу годину «Стрітення відзначаємо, весну – красну зустрічаємо».

Під час заходу завідувач відділу обслуговування читачів О. Жигун  провела майстер – клас з виготовлення весняних квітів з паперу.