Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Відбулася чергова 17 сесія селищної ради

27 лютого 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради, а потім традиційно пленарне засідання чергової 17 сесії Горностаївської селищної ради. Депутатами було доведено до відома питання порядку денного, які в повному обсязі було розглянуто.

На початку засідання селищний голова Ляхно Д.В. представив депутатам та присутнім на сесії звіт про проведену роботу за 2018 рік. Було заслухано та взято до відома інформацію заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів про виконання  селищних програм за 2018 рік.

Окрім того, було внесене зміни до програм соціально-економічного розвитку, питної вода на 2013-2020 роки, підвищення безпеки дорожнього руху, розвитку доріг загального користування на 2019 рік.

Депутати схвалили звіт з виконання селищного бюджету за 2018 рік, де зазначено, що прибуткова частина загального фонду бюджету виконана  на 106,4 %, прибуткова частина загального фонду бюджету по власних та  закріплених доходах виконана на 118,4 %., окрім того було внесено зміни до селищного бюджету на 2019 рік.

Також було розглянуто та схвалено й інші питання, які стосувалися зокрема, внесення змін до земельного податку на 2019 рік (в частині оподаткування лісових земель), внесення змін до туристичного збору, затвердження двох регуляторних актів: Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Горностаївської ОТГ та Правила благоустрою територій населених пунктів Горностаївської ОТГ.

Було заслухано та схвалено блок питань, що стосувалися малої приватизації майна, що належить до комунальної власності Горностаївської ОТГ.    

Ну і традиційно було розглянуто блок земельних питань.

 « повернутися до списку новин