Відбулася ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча історико-філософська конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

З 20 по 22 лютого 2019 року у місті Харків на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча історико-філософська конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

Протягом трьох днів для школярів, які прибули з усіх областей України, було організовано екскурсію до музею художника І.Рєпіна (м. Чугуїв).

21 лютого робота конференції була організована на базі  музею археології та музею історії ХНУ імені В.Н. Каразіна.

У другій половині дня пройшли засідання шести секцій. Шпонька Тимофій, здобувач освіти Славненського ЗО, провів захист своєї дослідницької роботи «Сродна праця то наймиліша в світ річ» в секції  «Духовні скарби мого краю», отримав грамоту, а його робота надрукована у збірнику конференції.