Підведено підсумки екологічної акції «Допоможемо зимуючим птахам»

Дата: 01.03.2019 11:18

З метою виховання екологічної свідомості та творчих здібностей учнівської молоді, гуманного ставлення до природи; залучення дітей до практичних дій у природоохоронній діяльності; розвитку практичних навичок підгодівлі, проведення спостережень, досліджень за птахами, ознайомлення дітей з різноманітністю видового складу зимуючих птахів на Херсонщині з 01 грудня 2018 року по 01 березня 2019 року проходила акція «Допоможемо зимуючим птахам» серед учнівської молоді закладів освіти Горностаївської селищної ради.

У даному заході прийняли участь здобувачі освіти 8 освітніх закладів та вихованці комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області».

Під час проведення акції учні та вихованці закладів освіти Горностаївської селищної ради провели практичну роботу: виготовляли  та розвішували годівнички, заготовляли насіння дикорослих та злакових рослин, вели постійну підгодівлю птахів, набули навичок спостереження за птахами, ведення щоденників, написання рефератів, творів, віршів, оформлення звітів.

У рамках акції проводилась активна агітаційно-просвітницька робота.

Акція сприяла розвитку творчих здібностей школярів. Свої спостереження стосовно природоохоронної роботи діти розкрили у творчих роботах, малюнках, віршах і  поробках.

Про рівень організації та проведення в закладі освіти екологічної акції «Допоможемо зимуючим птахам» свідчили інформації та конкурсні матеріали, подані до комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області».

Вітаємо переможців І етапу екологічної акції «Допоможемо зимуючим птахам»:

І місце:

- вихованців гуртків комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» (директор Карпеченко Н.С.);

- здобувачів освіти Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти  (директор Яворський О.О.);

- здобувачів освіти Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти (директор Пержинський А.А.);

- здобувачів освіти Славненського закладу дошкільної, початкової та базової середньої освіти (директор Ганіч Н.І.);

ІІ місце

- здобувачів освіти Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти (директор      Пастушук А.Д.);

- здобувачів освіти Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти (директор Михайлов О.В.);

ІІІ  місце

- здобувачів освіти 1-4 класів Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. (директор Кочмарук Н.Б.).

Конкурсні матеріали закладів освіти, що зайняли І місце направлені у м. Херсон.