Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютoгo в Україні відзначають День вшанування учаcників бoйoвих дій на теритoрії інших держав і 30-у річницю виведення війcьк кoлишньoгo CРCР з Реcпубліки Афганіcтан.

14:30 15.02.2019

Відбувся фінальний розділ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

14 лютого 2019 року у м.Херсоні на базі Херсонської державної морської академії відбувся фінальний розділ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

12:19 15.02.2019

У Горностаївській громаді проведено роботу по розробці плану перспективного розвитку Горностаївської селищної ради на 2019-2021 роки

Згідно доручення Президента України  під час Ради регіонального розвитку в Горностаївській громаді проведено роботу по розробці плану перспективного розвитку Горностаївської селищної ради на 2019-2021 роки.

08:36 14.02.2019

У  Херсоні на базі Херсонського державного університету відбулися змагання з шахів серед працівників освіти

У Херсоні на базі Херсонського державного університету відбулися змагання з шахів серед працівників освіти

08 лютого 2019 року в місті Херсоні на базі Херсонського державного університету відбулися змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України. Команду Горностаївської профспілки працівників освіти представляли: вчитель Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради Мінза Олександр Володимирович та вчитель Козаче-Лагерського закладу початкової, базової середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці  Квакуші М.С. Горностаївської селищної ради Чуча Олена Анатоліївна.

08:56 11.02.2019

Голова громади привітав з ювілеєм довгожителя Горностаївки!

07 лютого 2019 року селищний голова Дмитро Валерійович Ляхно привітав з 90 - річним ювілеєм мешканця смт. Горностаївки Жигуна Миколу Гигоровича. Побажав міцного здоров'я, злагоди, мирного неба та благополуччя на довгі роки. Ювіляр радісно та гостинно зустрів голову громади та подякував за привітання.

18:10 07.02.2019

У минулому році 233 «шерифи» забезпечували громадський порядок на Херсонщині!

«Важливим напрямком роботи Херсонської обласної служби зайнятості є організація громадських робіт. Ці роботи є суспільно-корисними, адже організовуються для своєрідної мотивації до праці й матеріальної підтримки безробітних, та є своєрідною сходинкою до постійного працевлаштування», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

17:51 07.02.2019