Запобігання булінгу

Комунальна установа «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» повідомляє, що з метою запобігання булінгу запроваджено Національну  дитячу цілодобову «гарячу лінію» в м. Києві та «гарячу лінію» в Херсонській області, яка функціонує кожного дня з 9-00 до 17-00, крім суботи та неділі.

16:30 30.01.2019

Представлено книжкову виставку «Український шлях до незалежності від Революції до Соборності»

В Козачелагерській сільській бібліотеці – філії для читачів та гостей села представлено книжкову виставку «Український шлях до незалежності від Революції до Соборності» та проведено історичну годину до відзначення 100 - літнього ювілею проголошення Акту злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

08:59 30.01.2019

242 дні пекла у Донецькому аеропорту

16 січня – День пам’яті “кіборгів” – військових і добровольців, які загинули під час захисту Донецького аеропорту. Героїчна оборона аеропорту тривала 242 дні. Бої за встановлення контролю над аеродромом Донецького міжнародного аеропорту, який мав стратегічне значення, між українськими силовиками та незаконними збройними формуваннями і російськими окупантами точилися з 26 травня 2014-го до 21 січня 2015 року.

08:57 30.01.2019

Проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань

29 січня  2019 року    відділом освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань.

16:20 29.01.2019

Перша перемога

26 січня  в місті  Полтава відбувся  Всеукраїнський  фестиваль  - конкурс  «Мелодії і Ритми над Ворсклою».

09:02 29.01.2019