Працівники комунальної установи «Горностаївська селищна центральна бібліотека» разом з учнями 7 – б класу Горностаївського ЗО №1 провели  змагання знавців української мови « Мово українська, мово солов’їна! »

« Мово українська, мово солов’їна! »

Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур'ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.

Працівники комунальної установи «Горностаївська селищна центральна бібліотека» разом з учнями 7 – б класу Горностаївського ЗО №1 (класний керівник Жиденко Т.А.) долучилися до обласного бібліомарафону «Мова єднання» під гаслом «Українська мова – символ єднання нації» та провели  змагання знавців української мови «Мово українська, мово солов’їна! ».

Мета змагань: навчати дітей розуміти і збагачувати рідну мову, формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Пробудити почуття національної гідності. Розвивати логічне і творче мислення. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Під час змагань учні зайвий раз переконалися у тому, що українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка.