Дата: від до Скинути

Відбулася робоча зустріч щодо організації роздільного збирання твердих побутових відходів та стану водовідведення в закладах освіти

14 березня 2019 року відбулася робоча зустріч за участі начальника відділу державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області Шарко Любов Борисівни, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпоти Валентини Яківни, начальника господарчої групи комунальної установи «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Калашника Валерія Володимировича щодо організації роздільного збирання твердих побутових відходів, обговорили стан водовідведення в закладах освіти  Горностаївської ОТГ. Вирішили скласти угоди з урахуванням співвідношення об’єму водоспоживання та водовідведення.

09:21 15.03.2019

Відбувся семінар – навчання для   шкільних бібліотекарів на тему: «Універсальна десяткова класифікація»

Відбувся семінар – навчання для шкільних бібліотекарів на тему: «Універсальна десяткова класифікація»

На базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. 14 березня 2019 року відбувся семінар – навчання для шкільних бібліотекарів на тему: «Універсальна десяткова класифікація» (УДК).

14:52 14.03.2019

Відбірковий тур V обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко:патріотичні лейтмотиви»

«Розкажу тобі думку таємну, дивний здогад мене обпік: я залишуся в серці твоєму на сьогодні, на завтра, навік…»                                  Ліна Костенко

14:22 13.03.2019

7 березня 2019 року в клубному закладі Маринської філії КЗ “Горностаївський СБК” відбувся святковий концерт до Дня 8 Березня

7 березня 2019 року, о 14.00 годині в клубному закладі Маринської філії КЗ “Горностаївський СБК” відбувся святковий концерт до Дня 8 Березня під назвою «Тільки в нас на Україні жінки, милі та вродливі».

13:27 11.03.2019

7 березня у Великоблаговіщенському СБК відбувся святковий концерт присвячений жіночому Дню 8 березня. У концерті взяли участь 50 учасників художньої самодіяльності.Колективи розважали глядачів різножанровими піснями та запальними танцями на протязі більш як півтори години.

13:24 11.03.2019