Відбувся фінальний розділ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

14 лютого 2019 року у м.Херсоні на базі Херсонської державної морської академії відбувся фінальний розділ ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Представляла Горностаївську селищну об’єднану територіальну громаду здобувач освіти 9 класу Маринського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Деркач Альона в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», наукове відділенні філософії та суспільствознавства з науково-дослідницькою роботою «Релігійне життя німецьких колоністів Горностаївщини (кінець ХІХ- початок ХХ століття)», (керівник Лушпай Іван Миколайович).

За підсумками трьох турів конкурсу (контрольна робота, заочне оцінюванння науково-дослідницької роботи, публічний захист) учасниця посіла третє місце.