До відома мешканців громади!

Дата: 07.02.2019 17:55

Шановні мешканці Горностаївщини!!!

Велика кількість людей при реалізації тих чи інших прав зіштовхується з різними проблемами правового та будь якого іншого характеру.

Саме з метою вирішення, а також з метою визначення правових потреб жителів Горностаївського району, спеціалістами системи безоплатної правової допомоги була розроблена електрона анонімна анкета опитування яку можна заповнити, якщо перейти за посиланням:

Прошу Вас активно заповнювати анкети, адже чим швидше Ви донесете до нас свої проблемні питання, тим швидше ми розробимо алгоритм вирішення Ваших проблем.

Нагадую, що за безоплатною правовою допомогою Ви можете звернутися до Горностаївського бюро правової допомоги. Ми працюємо з 8 до 17 години щоденно, крім вихідних, та знаходимось за адресою — вул. Покровська, 172, смт.Горностаївка.