До уваги сільськогосподарських виробників

Дата: 15.11.2019 15:54

ДП «ГрінЕнерго», підпорядковане Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, надає послуги зі збуту зернових, олійних культур, постачання паливо-мастильних матеріалів, мінеральних добрив для національних сільськогосподарських виробників.

ДП «ГрнЕнерго» спільно з Національною академією аграрних наук України проводить комплексний аналіз пропозицій на ринку добрив, перевіряє постачальників на сумлінність, походження, дату виробництва, відповідність якості, наявності на регіональних складах, строків поставки та здійснює постачання. Крім того, фахівці підприємства безкоштовно надають консультації для національних сільгоспвиробників щодо ефективності використання різних видів добрив, особливостей їх застосування для отримання максимального результату урожайності та прибутковості.

Підприємство гарантує своєчасне постачання якісних добрив на найвигідніших умовах та можливість застосування фінансових інструментів.

З метою подальшої співпраці та взаємодії звертатися за телефонами:

+ 38 (044)337-93-89 або на адресу електронної пошти – info@green-energo.com.ua.

Контактна особа – Ольховський Андрій Валерійович.