Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

21 листопада 2019 року на центральній площі селища Горностаївка відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада 2019 року на центральній площі селища Горностаївка відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності і Свободи. На мітингу були присутні працівники бюджетних закладів, установ та організацій. З вітальним словом до мешканців громади виступив голова Горностаївської об’єднаної територіальної громади Ляхно Дмитро Валерійович, який у своєму виступі зазначив, що « революція відбулася не лише в політичному житті країни, а відбулася у нас самих, у нашій свідомості.  На жаль, до цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану розпочалися військові дії на Сході України, які тривають майже 6 років. Маємо надію, що керівництво нашої держави зробить все, щоб якнайшвидше настав мир над усією Україною.

Також на мітингу виступив заступник голови райдержадміністрації Шум Олександр Леонідович, який висловив бажання всіх присутніх мати найважливішу цінність сьогодення –  мир та спокій на рідній землі. Ведучий мітингу Філюк Олександр Григорович провів коротко історичний екскурс про події на Євромайдані з 21 листопада по грудень 2013 року.

Пам’ять Героїв Майдану та воїнів-захисників України, як і загинули за світле майбутнє України, вшанували хвилиною мовчання. Після мітингу керівники громади та району поклали квіти до памятних знаків «Борцям за незалежність» та « 25-ій річниці незалежності України».

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин