Херсонська область, Каховський район

День соборності України

22 січня 2020 року Україна відзначає одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, 101-у  річницю з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди свята у залі засідань Горностаївської селищної ради відбулися урочистості.

З вітальним словом до присутніх звернувся  голова Горностаївської  обєднаної  територіальної громади, селищний голова, Ляхно Дмитро Валерійович, який наголосив на тому, що в єдності  - наша сила. Побажав усім благополуччя та злагоди в домівках, а в нашій неньці-Україні – миру.

Зразкова вокальна студія «Ластівочка» Горностаївського селищного Будинку культури подарувала глядачам свої виступи.