Повідомлення про результати конкурсу!

Горностаївська селищна рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про освіту», Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів позашкільної, дошкільної, початкової, базової, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області, затвердженого рішенням УІІІ сесії селищної ради УІІІ скликання від 23.02.2018 року № 388,  09.08.2019 року було проведено засідання конкурсної комісії щодо   проведенню конкурсу на заміщення вакантних посад директора Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області та директора Великоблаговіщенського закладу  повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.

09:21 13.08.2019

КУ "ТЕРЦЕНТР" ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ

КУ "ТЕРЦЕНТР" ГОРНОСТАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, В РАМКАХ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ, ЗА ПІДТРИМКИ ХОБФ "МАНГУСТ", ПОВІДОМЛЯЄ ГРОМАДЯН ПРО МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. УКРАЇНСЬКА, 5, СМТ. ГОРНОСТАЇВКА (І поверх, приміщення бувшого Червоного Хреста)

15:42 09.08.2019

До уваги землевпорядних організацій регіону!

Згідно рішення XVIII сесії VIII скликання Горностаївської селищної ради від 17.04.2019 року №900 «Про затвердження містобудівної документації «Зміни до Генерального плану (корегування меж населеного пункту) та план зонування території селища міського типу Горностаївка Горностаївського району Херсонської області», органом місцевого самоврядування (Горностаївська селищна рада) заплановані заходи щодо зміни та корегування меж населеного пункту смт. Горностаївка.

09:30 30.07.2019

23 липня 2019 року завершив свою роботу дитячий табір з цілодобовим перебуванням «Сонечко»  при Заводівському  закладі  освіти.  Табір як і в минулому році працював в дві зміни.

11:40 23.07.2019