17 січня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти

Дата: 22.01.2020 13:21

17 січня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція  Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти. У роботі форуму взяв участь голова селищної Горностаївської об’єднаної територіальної громади Ляхно Дмитро Валерійович.

Учасники заслухали та обговорили звіт голови ради Єрух В.С. про роботу в  період з 27 лютого 2015 року по 17 січня 2020 року, а також роботу ревізійної комісії  (Петренко Р.Д.) у цей період.

Виступаючі аналізували діяльність профспілок за звітний період.

Слова подяки висловили голові селищної ради Ляхну Д.В. за підтримку освітян по виконанню урядових рішень та голові Херсонського обкому профспілки Кучерявій Л.В. за оперативну інформацію та за організацію навчання голів первинних профспілкових організацій.

За результатами виборів головою Горностаївської районної профспілкової організації  обрано Кіщук Яну Олександрівну.

Також відбулися вибори членів профспілкового комітету, делегата на обласну звітно-виборну конференцію.