"Я дівчинка,я жінка,я просто українка"

Дата: 10.03.2020 09:15

Прийшла весна,прийшло і свято
Всіх наших мам, сестер, бабусь.
Яскравих квітів так багато

І всі їх матерям несуть.
Весна...лагідна,загадкова,тендітна.Вона приходить до нас з першим своїм місяцем, приносить тепло та дзвінкі краплинки, з'являються перші весняні квіти. Саме в цю пору відзначають жіноче свято-8 березня.
З нагоди цього чудового свята в селищній дитячій бібліотеці відбувся літературно-ігровий віраж "Я дівчинка,я жінка,я просто українка" для учнів 5-го класу ЗО.
Ведуча заходу, Наталія Кравченко привітала всіх присутніх з жіночим днем та з настанням весни,кожен день якої є чарівним святом природи та душі.
А потім на дітлахів чекали цікаві конкурси та розваги такі,як : "Весняні квіти","Слова любові і ніжності про маму","Гарний бант", "Почепи яблука","Факельна хода" та інші. Вони супроводжувалися безперервними жартами та сміхом.
Захід пройшов жваво і весело,діти отримали багато задоволення,море вражень та невеличкі смачні подарунки.
До свята в книгозбірні було презентовано книжково-ілюстровану виставку "Букет із ніжних почуттів".