Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні відзначає свій ювілейний День народження депутат селищної ради восьмого скликання Ганзюк Сергій Миколайович. Прийміть найщиріші побажання з нагоди Вашого Дня  народження!

09:47 25.09.2019

Селищна бібліотека долучилася до вшанування пам'яті партизанів та підпільників Другої світової війни

Щороку 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Селищна бібліотека для дітей долучилася до вшанування пам'яті партизанів та підпільників Другої світової війни,провівши подорож партизанськими стежками "Хай слава партизанська,зіркою в легендах буде жити" з молодшими користувачами. Завідуюча книгозбірні розповіла дітям про партизанський рух на території рідного краю під час Другої світової війни,про підпільну організацію нашого селища та про дітей-героїв.

13:36 24.09.2019

Відбувся семінар - навчання «Підготовка та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на основі концепції ХАССП».

11.09.2019 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Горностаївським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області проведено районний семінар-навчання на тему: «Підготовка та впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів на основі концепції ХАССП».

15:00 12.09.2019