Відбірковий тур VI обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

Дата: 11.03.2020 15:49

Велика відповідальність митця перед людьми за свої слова і творіння, адже до нього прислухаються, йому вірять. Як важливо сказати щось своє, неповторне, вагоме, яке б зачепило душу людини, підтримало її, розрадило. Ліна Костенко ,як справжній поет, переконана, що поезія це «завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

Ліна Василівна Костенко – поет світової величини, в її поезії – Україна. Кожен її вірш відкриває віконце душі, наповнюючи її теплом.

До 90-річчя від дня народження великої поетеси  Ліни Костенко,11 березня 2020 року в приміщенні селищної  бібліотеки для дітей відбувся І відбірковий етап фестивалю виконавчої майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко». Захід мав на меті залучити до літературної спадщини геніального українського поета талановиту молодь та всіх небайдужих до її творчої праці.

Всі присутні на заході отримали естетичне та духовне задоволення. відповідно до критерій фестивалю: рівнем майстерності, власною творчою неповторністю, новизною художнього рішення.

На розгляд журі були представлені виступи читців, та художників  віком від 12 років.

Журі достойно оцінило виконавське вміння учасників фестивалю, які  перевтілювались в образи літературних героїв та відчували серцем силу і велич незрівняної Ліни Костенко.

За результатами відбіркового туру визначено фіналістів:
– у категорії  «
читці»:

диплом I  ступеня – Черняєва Вікторія (Горностаївський ЗО-учениця 8кл.)

диплом I  ступеня– Буркот Таміла (Ліцей №1-учениця 11кл.)

диплом II ступеня – Пишна Світлана Анатоліївна (с.Ольгино-безробітна)

диплом III ступеня – Леонов Владислав (Великоблаговіщенський ЗО-учень 9кл.)

– у категорії «художники»:

диплом I ступеня – Корольова Тетяна Михайлівна (с.Ольгино-пенсіонер)

Приємно, що з кожним роком кількість учасників збільшується. Бажаємо учасникам успіхів у обласному етапі та чекатимемо з нетерпінням наступних перемог.