Розважально - пізнавальна програма «Жителі країни Мурляндіі»

Дата: 03.03.2020 16:56

Про котів пишуть вірші, оповідання, знімають кіно, мультфільми… Ці милі та ласкаві тварини давно стали домашніми улюбленцями. Любов до них виявилася настільки сильною, що для пухнастиків навіть окреме свято вигадали - Всесвітній день котів. А відзначається він щороку 1 березня, в перший день весни. Тож не стояла осторонь цієї події і Новоолешківська бібліотека - організували для школяриків веселу розважально - пізнавальну програму «Жителі країни Мурляндіі». Саме в цей котячий день, 1 березня, в народознавчій світлиці при бібліотеці зібралася весела та гамірлива компанія дітлахів. Гостей свята чекали розваги та цікава інформація про пухнастих домашніх улюбленців. Ведуча заходу, бібліотекар Кондратюк розповіла присутнім про незвичайні властивості кішок та їхню відданість господарям. Далі маленьким шанувальникам вусатих та хвостатих створінь було запропоновано ознайомитися з книжковою виставкою-інсталяцією «Хто сказав няв?». Багато позитивних емоцій викликав у дітей перегляд кумедного відео «Веселі кошенята». Звучали в цей день в бібліотеці вірші та пісні, присвячені пухнастим красуням. Зазвичай, радісні свята не обходяться без танців, тому під веселу дитячу пісню «Котику-мурчику» діти танцювали, відгадували загадки, а потім грали в гру «Кішки-мишки». Веселі посмішки та гарний настрій панував протягом усього заходу, а побачене й почуте напевне ж послугує для примноження доброти в дитячих серденьках.