Херсонська область, Каховський район

Горностаївська селищна рада Херсонської області проводить конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (за напрямком здійснення публічних закупівель).

Вимоги до претендентів: вища освіта економічного чи юридичного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра.

Знання діючого законодавства України про публічні закупівлі, досконале володіння державною мовою, упевнений користувач ПК.

Термін прийняття документів – протягом 30 днів від дня опублікування оголошення за адресою: Херсонська обл., Горностаївський р-н., смт. Горностаївка, вул. Покровська, 133.

Відповідальна особа – Зіняк Л.І. тел. (05544) 4 -12-61.