Інформація про наявність або відсутність податкового боргу є в Електронному кабінеті платника

Дата: 21.04.2020 08:41

Інформацію про наявність або відсутність податкового боргу можна отримати в Електронному кабінеті. Про це нагадує Горностаївська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Зайти в Електронний кабінет можна за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Зокрема Приватна частина Електронного кабінету, режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає доступ до особових рахунків користувача зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника).          Суми заборгованості перед бюджетом позначені червоним кольором.

До приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету вхід здійснюється після проходження електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Фізичні особи – громадяни мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних:

- щодо нарахованої суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - за місцем проживання (реєстрації);

- щодо нарахованої суми транспортного податку - за місцем проживання (реєстрації);

- щодо нарахованої суми плати за землю - за місцем знаходження земельної ділянки.