З метою удосконалення професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти,  піднесення ролі та статусу вихователя, обміну досвідом 08 листопада 2019 на базі ясел – садка № 2 Горностаївської селищної ради пройшов конкурс «Фабрика зіркових вихователів - 2019» (далі – Конкурс).

З вітальним словом до учасників звернувся селищний голова - Ляхно Дмитро Валерійович, який привітав учасників з участю в конкурсі та наголосив на тому, що для малюків найголовніше мати поруч щирих, відданих своїй праці педагогів, які своїм досвідом та вміннями виховують та примножують цінності у кожної дитини.

Кирпота Валентина Яківна -  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради зазначила, що професія вихователя надзвичайно важлива, оскільки у дошкільному віці формується індивідуальність дитини та закладаються основи її здоров’я.

Конкурсними завданнями були:

• «Візитка – резюме»;
  • проведення майстер – класу з інновації;
  • перегляд заняття з дітьми по презентованій інновації;
  • музичне завдання « Я – артист».

Маючи у своєму арсеналі власний стиль, професійні задатки конкурсантки продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності. Тож у  розмаїтті талановитих виступів членам журі складно було визначити переможців. Тому, за підсумками  конкурсу титул «Зіркового вихователя» вибороли Зіняк Карина Сергіївна - вихователь ясел – садка № 2 (смт Горностаївка) та Шевчик Наталія Василівна - вчитель - логопед закладу дошкільної освіти «Теремок»  (с.Козачі  Лагері) Горностаївської селищної ради, розділивши між собою перше місце. Не на багато балів відстала від переможниць й вихователь ЗДО № 1 «Малятко» Найдьонова Анна Росімівна, яка отримала друге місце. Третє місце посіла Малахова Ніна Іванівна, вихователь ясел – садка «Сонечко» Горностаївської селищної ради. Місоченко Наталія Вікторівна – вихователь ясла-садка «Буратіно» (с.Ольгине) відзначена подякою селищного голови, а переможці Конкурсу – грамотами.

Завідуюча КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради» Ковалюк С. М. подякувала учасникам за високу професійну майстерність. Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері. А позитивні емоції та гарний настрій під час підрахунку балів дарували вихованці ясел – садка № 2 Горностаївської селищної ради.

Вітаємо переможців!