"Чародій сміху"

І я з того гордий,

Я з того щасливий!!!

О.Вишня

Немає, мабуть, такого куточка в Україні, де б не чули імені Остапа Вишні, його веселих усмішок, іскрометних гуморесок, гострих фейлетонів і сатиричних памфлетів. Адже він є неперевершеним майстром сміху.

Великий сміхотворець Остап Вишня зробив неоціненний внесок у скарбницю національної літератури.

13 листопада виповнюється 130 років від дня його народження. З нагоди ювілею великого чародійника сміху у селищній дитячій бібліотеці презентовано книжкову виставку-портрет "Чародій сміху". На виставці представлені художні твори та інформація про цікаві події із життя та творчості письменника.

Мова його творів глибоко народна, колоритна, поетична, дотепна й гостра.

Запрошуємо наших читачів до дитячої книгозбірні, щоб поринути у чарівний світ української сатири й гумору Остапа Вишні.