«Барвінкове розмаїття-мови нашої суцвіття»

Любіть красу своєї мови,

Звучання слів і запах слів,

Це квітка ніжна і чудова

Широких батьківських степів.

Т. Масенко

Найбільший і найдорожчий скарб в кожного народу – це мова… Рідна українська мова! В ній мудрість і пам’ять тисячоліть. У ній щирість, радощі й печаль народу, його труд  і піт, кров і сміх. Запашна, співуча, гнучка, сповнена музики і квіткових пахощів, вона встала з колін, як піднялася й наша Україна. Мова – це те, що об’єднує нас, береже історію народу, передає нащадкам неоціненні скарби  минулого і сучасного.

До Дня української писемності та мови у селищній дитячій  бібліотеці організовано ілюстровану книжкову виставку «Барвінкове розмаїття-мови нашої суцвіття». Виставка допоможе користувачам познайомитися з  історією походження української мови, народною мудрістю, славетними майстрами рідного слова, з добрими порадниками та помічниками - словниками. А найменших читачів приваблять новенькі книжечки українських дитячих письменників.

Любімо рідну мову, бережімо й плекаймо її. Тоді вона буде шанованою, як і інші державні мови в більшості країн світу.