Відбулася нарада керівників закладів освіти Горностаївської селищної ради.

Дата: 31.08.2020 12:57

28 серпня 2020 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулася нарада керівників закладів освіти Горностаївської селищної ради.

На нараді розглянуті наступні питання:

- підготовка закладів освіти до нового навчального року в умовах пандемії;

Кирпота В.Я.  – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

- про результати зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року

Ковалюк С.М., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

- аналіз виховної роботи за 2019-20 навчальний рік

Кіщук Я.О., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

На нараді був присутній селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович, який наголосив увагу керівників закладів освіти Горностаївської селищної ради на необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Дмитро Валерійович повідомив, що відповідальність за організацію та виконання протиепідемічних заходів покладається на засновника (в частині виділення коштів на засоби індивідуального захисту, дезінфекційні, антисептичні засоби, безконтактні термометри) та керівника закладу освіти (створення безпечних умов перебування у закладах освіти для здобувачів освіти та працівників, дотримання протиепідеміологічних вимог).

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота Валентина Яківна довела до відома керівників закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів постанову Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Валентина Яківна наголосила увагу на:

• обмеженні проведення масових заходів (нарад, зборів) в закритих

приміщеннях (окрім заходів необхідних для забезпечення функціонування закладів освіти (проведення педагогічних рад, конференцій трудового колективу, тощо);

• забороні допуску до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім

осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю;

• запобіганні утворення скупчення учасників освітнього процесу;
  • проведенні першого уроку, присвяченому безпеці та здоров’ю дитини;
  • роботі класних керівників;
  • проведенні занять з окремих предметів на відкритому повітрі;
  • вимогах до організації харчування (забезпечення відстані між столами не

менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4-х осіб; заборона на території закладів освіти питних фонтанчиків; питний режим здобувача освіти організовується лише за допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції);

• вимогах до транспорту, який перевозить дітей та працівників до закладів

освіти;

• вимогах до поводження з використаними засобами індивідуального захисту.

Валентина Яківна звернула увагу керівників закладів дошкільної освіти, що організація протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».