Херсонська область, Каховський район

08 грудня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту на платформі Zoom проведено відеоконференцію для директорів закладів загальної середньої освіти

Дата: 08.12.2020 16:48
Кількість переглядів: 35

08 грудня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти) на платформі Zoom проведено відеоконференцію для директорів закладів загальної середньої освіти, на якій розгнянуто питання, що стосуються безпечного функціонування підвідомчих закладів в умовах пандемії, та вирішення поточних питань.

У ході відеоконфепенції розглянуто:

- Дотримання вимог постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року  № 1100 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641».                   - Підсумки проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021».

Кирпота В.Я., начальник відділу освіти

- Підсумки проведення Всеукраїнського Місячника шкільних бібліотек.

- Організація харчування дітей у закладах повної загальної середньої освіти                                                                              Сіденко Є.Л., головний спеціаліст відділу                                                               освіти

- Участь закладів повної загальної середньої освіти у конкурсах та акціях;

- Проведення опитування серед педагогічних працівників щодо організації виховної роботи у закладах повної загальної середньої освіти та здійснення контролю заступниками директорів з навчальної роботи за проведенням навчання з використанням дистанційних технологій.

Кіщук Я.О., головний спеціаліст відділу                                                                             освіти