Як через Електронний кабінет подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування?

Дата: 10.12.2020 10:02

Бажаєте обрати спрощену систему оподаткування не відвідуючи податкову службу? Тоді Електронний кабінет платника – саме для Вас!

За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету підприємець може направити до ДПС разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МВ):

-         заяву про застосування спрощеної системи оподаткування;

-         розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування.

Датою подання заяви є дата реєстрації супровідного листа в органі ДПС.

Протягом одного робочого дня після надсилання такого листа платника буде повідомлено про його вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації.

Інформацію щодо отримання та реєстрації листа в ДПС можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.

Начальник Гоностаївської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олександр Ковальов нагадує платникам Горностаївщини, що суб’єкт господарювання може перейти на спрощену систему оподаткування, подавши заяву до контролюючого органу не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Здійснити перехід на спрощену систему оподаткування можливо лише один раз протягом календарного року. Тож, не зволікайте, 16 грудня 2020 року - останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування з I кварталу 2021 року.