Дата: 11.12.2020 08:20

Горностаївська селищна рада Херсонської області повторно оголошує конкурс на відбір суб’єктів оцінювальної діяльності для розробки експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності Горностаївської селищної ради Херсонської області, що розташовані в межах населених пунктів Горностаївської об’єднаної територіальної громади, а саме:

- смт. Горностаївка, вул. Покровська, 130 «а» -  площею 0,0075 га;

- с. Червоноблагодатне, вул. Першотравнева, 31 «б» - площею 0,0668 га;

- с. Велика Благовіщенка, пров. Центральний, 2 – площею 0,0809 га.

Детальна інформація щодо змісту Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі на території Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади розміщена на офіційному веб-сайті Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

Пропозиції щодо участі у конкурсному відборі надаються до Горностаївської селищної ради Херсонської області за адресою: смт. Горностаївка, вул. Покровська, 133.

Термін надання пропозицій - 30 календарних днів з моменту опублікування даного оголошення. Відповідальні особи – Ткаченко Р.Є та Богдан С.А.