Дата: від до Скинути

26 лютого 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. Заслухано та прийнято до відома звіти про виконання 8 селищних програм за 2019 рік, зокрема програми економічного, соціального та культурного розвитку селищної ради, видатки якої становили по запланованим заходам на 2019 рік на суму 13642,5 тис. грн., фактично використано коштів за звітний період на загальну суму 13176,4 тис. грн. або на 96,6%. Схвалений звіт з виконання селищного бюджету за 2019 рік, де було зазначено, що прибуткова частина загального фонду бюджету Горностаївської селищної ради по власних та закріплених  доходах  виконана  на 101,1 відсотків (план 43884000 грн., надійшло 44382099  грн.). В порядку контролю заслухано інформацію заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів про хід виконання 5 – ти довгострокових селищних програм за 2019 рік.

13:54 26.02.2020

Здійснено комісійні обстеження  харчоблоків освітніх закладів

З метою забезпечення належної організації харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, покращення матеріально – технічної бази харчоблоків  24 - 25 лютого 2020 року здійснено комісійні обстеження  харчоблоків робочою групою у складі: Шарко Л.Б. – начальник  відділу державного санітарного нагляду Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області,  Сіденко Є.Л. – методист КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області», Ліпницька Л.І. – інспектор КУ «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти».

10:37 26.02.2020

Відбулося засідання клубу за інтересами "Книгоман" на тему: «Відродися, моя мово, щоб звучати в серці знов!»

В Горностаївській селищній центральній бібліотеці до Міжнародного Дня рідної мови відбулося засідання клубу за інтересами "Книгоман" на тему: «Відродися, моя мово, щоб звучати в серці знов!». Члени клубу здійснили подорож в історію свята та приймали участь у вікторині "Слова у рідній мові - квіти калинові!"

09:43 24.02.2020

Відбулась нарада директорів закладів освіти

21 лютого 2020 року у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулась нарада директорів закладів освіти з актуальних питань розвитку освіти за участі Крижановської  В.В., заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.                          На розгляд винесені наступні питання:

15:52 21.02.2020

Горностаївським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області проведено семінар-нараду (ІІ етап)

21лютого 2020 року директори закладів дошкільної та загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, відповідальні особи за організацію харчування (медичні сестри комірники) прийняли участь у семінарі-нараді (ІІ етап), проведеній Горностаївським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області (далі – управління) щодо впровадження системи управління безпечності харчових продуктів на основі концепції  системи НАССР у закладах освіти.

15:45 21.02.2020

Профорієнтаційна зустріч

У ліцей № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області відбулася профорієнтаційна зустріч з викладачами Херсонського державного аграрного університету. Випускник ліцею - нині декан факультету ХДАУ Мринський І.М. презентує свій вуз. Дякуємо за подарунок - книги!

15:46 20.02.2020