На базі Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості пройшов вебінар

Дата: 31.01.2020 10:46

В рамках інформаційної кампанії щодо детінізації зайнятості, на базі Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості пройшов вебінар для фізичних осіб - роботодавців району, які працюють у сфері торгівлі та громадського харчування, за участю представників Головного управління Держпраці у Херсонській області.
«Діяльність державної служби зайнятості в процесах легалізації зайнятості спрямована на створення сприятливих умов для детінізації заробітної плати та забезпеченні соціальної захищеності працівників», - зазначила заступниця директора Херсонського обласного центру зайнятості Nataliya Portugalska, відкриваючи захід.
??Під час вебінару розглядались питання дотримання законодавства про зайнятість, оформлення трудових відносин, ризиків та відповідальності роботодавців за використання нелегальної праці, неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин та неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладання трудового договору та інші питання трудового законодавства.