Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України інформує

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України починаючи з 2018 року тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС».

Одним з напрямків співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії», яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі  внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих  територіях Донецької та Луганської областей та автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування тощо.

З метою покращення інформування вищезазначених осіб щодо їх прав і свобод, розміщуємо контакти безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110 ГО «Донбас СОС».« повернутися до списку новин