Шановні мешканці Горностаївської громади та сільгоспвиробники!

Дата: 25.09.2020 20:09

22 жовтня 2020 року о 16:00 год в приміщенні Горностаївської селищної ради (смт. Горностаївка, вул. Покровська, 133) відбудуться земельні торги (у формі аукціону) продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

На торгах планується продаж права оренди на ділянку сільськогосподарського призначення (з цільовим призначенням 01.01 (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва)), що розташована на території Козаче – Лагерського старостинського округу Горностаївської об’єднаної територіальної громади, загальною площею 16,5139 га.

Для отримання детальної інформації про умови участі в земельних торгах рекомендуємо звертатись до відділу земельних відносин (смт. Горностаївка, вул. Покровська, 133). Відповідальна особа – Кирпота А.В.

Телефон для довідок: (05544) 4-12-61.