Шахрайство у Viber: зловмисники прикриваються фото начальника податкової інспекції

Дата: 29.09.2020 12:57

Просимо підприємців Херсонщини бути вкрай уважними та максимально попередити своїх колег по бізнесу про новий вид шахрайства через соціальні мережі.

Учора, через Вайбер (номер – 0631187619) невідомий чоловік від імені начальника Каланчацької податкової інспекції телефонував підприємцям та пропонував угоду. За різні грошові суми він обіцяв не проводити перевірку господарської діяльності підприємств. Вірогідність того, що телефонує начальник ДПІ підтверджувало фото, яке з’являлося під час виклику на екранах. Зловмисник використав сімейну фотографію, де податківець разом із дружиною. У такий спосіб аферист намагався видурити гроші у довірливих громадян.

В якості платіжного інструменту міг використовувати банківську карту 5167 8031 0666 5479 (термін дії  - 05/25)

Каланчацькі платники відразу забили на сполох. Начальник податкової інспекції Дмитро Ковальов звернувся із заявою до поліції.

Тож, шановні підприємці, ви досвідчені фахівці у своїй діяльності, кожен із вас має вищу освіту не потрапляйте на вудку шахраїв. При отриманні схожого на вищезгадане, дзвінка або повідомлення ні в якому разі не перераховуйте кошти, а зверніться з заявою до поліції, та повідомте про такий випадок керівника ДПІ.