Херсонська область, Каховський район

Вітаємо вчителя трудового навчання Галегу Сергія Вікторовича,, який посів ІІІ місце у І (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Трудове навчання»

Дата: 19.11.2020 09:09
Кількість переглядів: 73

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради вітає Галегу Сергія Вікторовича, вчителя трудового навчання Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, який посів ІІІ місце у І (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» (далі – Конкурс) у номінації «Трудове навчання», який відбувся дистанційно на базі сектору освіти Великолепетиської районної державної адміністрації (V зона).

Конкурс проведено з 17 по 18 листопада 2020 року, де учасник пройшов конкурсні випробування: «Тестування», «Майстер-клас», «Дистанційний урок».

Бажаємо Сергію Вікторовичу міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, вдалої реалізації планів та починань!