Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Вітаємо Носенка Юрія Володимировича, який посів ІІ місце у І (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради вітає Носенка Юрія Володимировича, вчителя української мови і літератури ліцею № 1 Горностаївської селищної ради, який посів ІІ місце у І (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» (далі – Конкурс), який відбувся дистанційно на базі відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації (V зона).

Конкурс проведено в один етап 12 листопада 2020 року, де учасник пройшов конкурсні випробування: «Тестування», «Майстер-клас», «Дистанційний урок».

Бажаємо Носенку Юрію Володимировичу міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, подальших творчих злетів та професійного росту!

Подяку висловлюємо компетентному члену журі Конкурсу Пастушук Антоніні Дмитрівні, директору, вчителю української мови і літератури Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.« повернутися до списку новин